Pirmais tematisko lekciju cikls

Mūkusalas teritorija, kuru ierobežo Mūkusalas, Bieķensalas un Jelgavas iela un dzelzceļš, ir daļa no Torņakalna apkaimes un atrodas UNESCO Pasaules kultūras un dabas mantojuma objekta “Rīgas vēsturiskais centrs” aizsardzības zonā, ir izvēlēta par pilotprojekta “Baltic Urban Lab” teritoriju. Projektu administrē Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments.

Projekta “Baltic Urban Lab” vispārējais mērķis ir pilnveidot pilsētvides plānošanu, izstrādājot un testējot jaunu integrētu plānošanas pieeju un sadarbības modeli degradēto teritoriju reģenerācijā, tādējādi palīdzot pilsētām revitalizēt urbānās telpas un pārveidot tās ilgtspējīgā teritorijā ar kvalitatīvu dzīves un darba vidi.

Projekta "Baltic Urban Lab" ietvaros, Rīgā, projekta "Mūkusalas teritorijas attīstības koncepcijas (publiskās telpas dizains) izstrādes" laikā, plānoti trīs tematiskie lekciju cikli, kuros piedalīsies vadošo Latvijas augstskolu - Rīgas Tehniskās Universitātes, Latvijas Universitātes, Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas - studenti un mācībspēki.

Pirmais tematisko lekciju cikls "PILSĒTPLĀNOŠANAS  ATTĪSTĪBAS VĪZIJAS UN ADAPTĀCIJA JAUNIEM ATTĪSTĪBAS VIRZIENIEM, MĀJOKĻU MODUĻU ATTĪSTĪBAS IESPĒJAS DEGRADĒTĀ TERITORIJĀ" notiks š.g. 20. oktobrī, plkst. 10:00, Rīgas tehniskās universitātes Arhitektūras fakultātē (115./116. telpā).

Laipni lūdzam Jūs piedalīties šajā un turpmākajos lekciju ciklos (atsevišķi uzaicinājumi sekos), rosinot Jūs izteikt savu viedokli, kontaktējoties ar augstskolu studentiem un mācībspēkiem!

Free Joomla Lightbox Gallery

Drukāt

Offers and bonuses by SkyBet at BettingY com