Metu konkursa godalgoto metu devīžu atvēršanas sēde

Metu konkursa godalgoto metu devīžu atvēršanas atklātā sēde notiks 2016.gada 28.novembrī pulksten 10.00, Maskavas ielā 12, Rīgā.

Sēdē tiks paziņoti atklātā starptautiskā metu konkursa “Rail Baltica Rīgas dzelzceļa tilta un Rīgas centrālā multimodālā sabiedriskā transporta mezgla kompleksas apbūves iecere” rezultāti. Atklātā sēdē tiks nosaukti godalgotie meti un atklāti godalgoto metu autori.

Sēdē aicināti piedalīties metu piedāvājumu autori, preses pārstāvji un citi interesenti. Ierašanos lūdzam iepriekš pieteikt, līdz 2016.gada 24.novembra darba dienas beigām rakstot e-pastu projekta koordinatorei Ilzei Lukstiņai (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.).

Drukāt

Starptautiskais metu konkurss Rail Baltica

Atklāts starptautisks metu konkurss Eiropas transporta tīkla prioritārā projekta Rail Baltica objektam Latvijā
“Rail Baltica Rīgas dzelzceļa tilta un Rīgas centrālā multimodālā sabiedriskā transporta mezglam kompleksas apbūves iecere”

Konkursa meta izstrādes laiks – četri kalendārie mēneši.

Informācija un reģistrācija dalībai konkursā: www.metukonkurss.lv vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Konkursa mērķis: iegūt vispiemērotāko metu Rīgas centrālajam multimodālā sabiedriskā transporta mezglam un Rail Baltica Rīgas dzelzceļa tiltam teritorijā, kas ietver Rīgas vēsturisko centrālo dzelzceļa staciju un tās infrastruktūru, uzbērumu no Dzirnavu līdz Krasta ielai un plānoto Rail Baltica dzelzceļa tiltu pāri Daugavai.

Continue Reading

Drukāt

Offers and bonuses by SkyBet at BettingY com